10.2011.

Na svečanom dočeku Andreju Gaćini

Na poziv predsjednika Hrvatskog stolnoteniskog saveza Zlatka Pospiša odazvali smo se na svečani doček u nedjelju, 16. 10. 2011. Andreju Gaćini, mladom stolnotenisaču koji je postao prvak Europe igrajući u paru s Portugalcem Marcosom Freitasem.
Članovi uprave STK Klek su se pridružili navijačima i simpatizerima na zagrebačkom aerodromu čestitajući prvaku.

10.2011.

Deseta jubilarna radna akcija pošumljavanja

10. radna akcija pošumljavanja je održana u subotu, 01. listopada 2011. Pošumljavanje se odvijalo na području općine Josipdol, šumsko područje Radošić. Ovaj put, za razliku od prije, odaziv igrača i prijatelja STK Klek je bio nešto slabiji. Okupilo nas se 12 te smo po teškom terenu uspjeli posaditi 1500 sadnica smreke i bora.
Ni ovaj put nije izostao Dominik Dubić koji je jedini od nas bio na svih 10 radnih akcija.

06.2011.

STK Klek u Zatonu kod prijateljskog STK Zaton

Članovi uprave Kluba i igrači (ukupno 18) su od 24.–26. lipnja bili gosti u Zatonu. Domaćini su nas lijepo dočekali i ugostili. Prvog dana smo razgledavali grad i bili na kupanju, a drugi dan na izletu posjetivši slapove Krke i Skradin. U večernjim satima domaćin je organizirao riblju večeru. Zadnji dan gostovanja odigran je tradicionalni stolnoteniski turnir u 3 kategorije na kojem je ukupno sudjelovalo 30-tak igrača i igračica. Najboljim igračima su podijeljeni pehari, a ostalim sudionicima medalje.

05.2011.

3. Godišnja skupština

I ova je godišnja skupština, kao i prethodna, održana u lovačkom domu LD Klek Ogulin (Barutana). Članovi i prijatelji STK Klek su se sastali 15. svibnja 2011. godine. Na skupštini je predsjednik Tihomir Belina podnio iscrpan izvještaj o aktivnostima i rezultatima Kluba te o daljnjim planovima.

04.2011.

Osma radna akcija pošumljavanja

01.2011.

Posjeta STK Zaton našem Klubu i gradu

Tijekom vikenda (od 07. do 09. 01. 2011.) bili su nam u posjeti članovi prijateljskog Stolnoteniskog kluba Zaton iz Zatona. Za vrijeme posjeta obišli smo grad, Zavičajni muzej i Bjelolasicu. Iako nije bilo snijega na Bjelolasici, odigrana je nogometna utakmica mješovitih sastava i uzrasta. Trećeg dana u Maloj sportskoj dvorani održan je već tradicionalni prijateljski stolnoteniski susret na kojem je sudjelovalo 40-tak igrača i igračica.

Događanja u 2011. godini