12.2010.

Prezentacija stolnog tenisa osnovnoškolskoj djeci

U Josipdolu i Oštarijama
Jedan od osnovnih ciljeva i planova STK Klek je promidžba stolnog tenisa kako u gradu Ogulinu tako i šire. Kako je Klub stvorio temelje za razvitak stolnog tenisa u gradu, pozornost je usmjerena na područje općine Josipdol.
Početkom 12. mjeseca 2010. godine Klub je s idejom promidžbe stolnog tenisa u Josipdolu upoznao ravnateljicu OŠ Josipdol, Zoricu Jurašić, te predstavnike lokalne uprave Josipdola, načelnika Zlatka Mihaljevića i pročelnika Milana Rendulića.
Uz njihovu podršku smo 06. prosinca 2010. godine u sportskoj dvorani OŠ Josipdol prezentirali ovaj sport. Pred puno zainteresirane djece trenirica Ljubica Vukelić je s igračima Kluba demonstrirala osnove igre i vještine stolnog tenisa.
Tijekom prosinca su se održavali treninzi trenutno jednom tjedno na kojima je sudjelovalo u prosjeku 20-toro djece koji pokazuju interes za ovaj sport.
Od 01. mjeseca 2011. Klub će pojačati termine održavanja treninga te se nadamo da će i ovaj sport saživjeti na području Josipdola, a potom i na području Oštarija.

05.2010.

2. Godišnja skupština

Godušnja skupština je održana u lovačkom domu LD Klek Ogulin (Barutana). Bila je to prilika da se članovi kluba i njihovi prijatelji okupe u prirodnom okruženju uz čašicu razgovora i odličan lovački kotlić. Podnijet pregled aktivnosti u protekloj godini te donijeti plan i program aktivnosti STK Klek za 2011. godinu.

04.2010.

6. i 7. radna akcija pošumljavanja

17. i 24. travnja 2010.
Radna akcija pošumljavanja 17. i 24. travnja 2010. Odazvalo se 15-tak članova i prijatelja STK Klek. Tom prilikom je posađeno 4400 sadnica smreke na području Plaškog, zaseok Latin. U dvije godine postojanja Kluba održano je sedam radnih akcija kojima su prikupljena znatna sredstva za rad. Ovo je dobar primjer kako se vlastitim trudom može poboljšati financijska situacija.

02.2010.

Prijateljski susret

04. veljače 2010. u Športskoj dvorani u Ogulinu je odigran prijateljski susret stolnotenisačica iz STK Urania iz Baške Vode, mjesta pokraj Makarske i stolnotenisača iz STK Klek. Stolnotenisačice iz STK Urania, članice 2. HSL se nalaze na pripremama u HOC-u Bjelolasica pa je iskorištena prilika za međusobno sportsko nadigravanje.

01.2009.

1. Godišnja skupština 2009. g.

09.2008.

Županijska događanja

Klub se u jesen 2008. godine natjecao u tzv. Aquastil – B-ligi. Liga broji 10-tak klubova koji se natječu u 10-tak kola. Natjecanje je počelo polovinom desetog mjeseca i svi susreti su se održavali u poslijepodnevnim satima svakih 15 dana u Dugoj Resi u dvorani Aquastila. Iako nije bilo zapaženijih rezultata ovo iskustvo je dobrodošlo u daljnjoj afirmaciji Kluba i njegovih igrača.
U 4. mjesecu 2009. godini šestero kadeta iz STK Klek je sudjelovalo na prvenstvu za kadete u Zvečaju u organizaciji STK Duga Resa.

04.2008.

Pomažemo klub svojim radom

Akcija pošumljavanja je održana u subotu, 19. travnja. 2008. Odazvalo se 15-tak članova Kluba. Druga akcija pošumljavanja je održana 18. listopada 2008. godine.
U mjesecu travnju (18. i 25. 04. 2009.) održane su dvije akcije pošumljavanja sadnicama smreke na području Plaškog i Latina. Na prvoj akciji je sudjelovalo 13 članova, a na drugoj 17 članova STK Klek. Uz koristan rad i ugodno druženje Klub je ovim akcijama znatno popravio svoju financijsku situaciju.

01.2008.

Osnivačka skupština 2008. g.

U svečanoj dvorani Pučkog otvorenog učilišta održana je osnivačka skupština STK Klek Ogulin i donijeta odluka o osnivanju STK Klek. Začetnik te ideje je Mladen Dubić.
Stolnoteniski sport je ponovno oživio u Ogulinu nakon 25 godina.
Na osnivačkoj skupštini se okupilo oko 20-tak članova Inicijativnog odbora te su kao gosti pozvani Nikica Vukelja – trener Stolnoteniskog kluba Aquaestil Duga Resa i trener juniorske reprezentacije Hrvatske i Josip Kasun – član Upravnog odbora Stolnoteniskog kluba Aquaestil Duga Resa i predsjednik Športske zajednice Duge Rese.
Tada je donijeta odluka o osnivanju kluba i usvojen je statut Stolnoteniskog kluba Klek.